Питання, яке я буду розбирати в даному пості досить актуальне, оскільки багато вебмастера заробляють на продажу посилань в SAPE і довго думають, які ціни ставити в SAPE. Я вже більше року заробляю в Sape і виробив зразкові стратегії за цінами в Sape для сайтів з різними показниками Тіц і Pr.
Серед великих пошукових систем в світі вигідно виділяється Google. Автоматизоване просування сайтів, при мінімальному впливі оптимізатора, висока відвідуваність - відмінна риса цього сайту. Запатентований алгоритм PageRank унікальний своєю несистематичністю і непередбачуваністю потрапляння на будь-який документ. Що дозволяє, незалежно від професійних методик оптимізатора всім веб-ресурсам бути в рівноправному становищі. Головну роль тут відіграє затребуваність певного сайту. Але, все-таки, для того, щоб постійно перебувати в топі 5-10 кращих сайтів доводиться прикладати чимало зусиль. Без пошукової системи неможливо знайти, навіть саму поширену інформацію. Сайти, які мають унікальним контентом, не змогли б нам представити свою інформацію без пошукової системи. Сайт, відвідуваний безліччю клієнтів, завжди буде лідером, але сам по собі він не займе топове місце в рейтингу. Для того, щоб не втрачати своєї актуальності, власники сайтів намагаються їх просунути якомога вище. Деякі для цих цілей вдаються до допомоги професіоналів, це дуже дорого, але надійно. Заплатив і залишається чекати результатів, а вони негайно з'являться, так як за справу взявся спеціаліст. Унікальність і постійне оновлення контенту, наростаюче кількість і різноманітність зворотних посилань - заходи для успішності сайту. Образно кажучи, коли клієнт потрапляє на затребуваний сайт, він відчуває себе як в обжитому затишному будинку, у якого є гостинний господар, а не в покинутій хатині.
Сьогодні розповім вам як можна збільшити заробіток у всім відомій Adsense. Напевно будь у кого є свій сайт пробував встановлювати Adsense до себе на сайт. А ті, хто не пробував, дуже раджу. На даний момент у мене досить високі заробітки в Adsense, але точну суму (або навіть приблизну), я, на жаль, не можу вам сказати, так як в правилах Adsense зазначено, що не можна розповідати про свої заробітки. Такі ось вони панікери. Ну да ладно.
До речі, хто ще не знає чудової новини, то повідомляю: тепер можна отримувати гроші зароблені в Adsense не тільки через пошту, а й безпосередньо на Webmoney. Нарешті-таки і Росію Гугл помітив. Думаю, це приверне величезну зацікавленість новачків-вебмастеров до адсенс.
Ви безсумнівно чули про Google +, останній спробі Google стати однією з головних (навіть можна сказати "must have") соціальних мереж, таких як Facebook і Twitter. За кілька місяців до того, як Google + був запущений, Google також почав впроваджувати кнопку "+1", як корисну опцію для користувачів, щоб показати, що вони користуються конкретним сайтом або сторінкою. Це було зроблено з метою зібрати якомога більше сирих даних про популярність та соціальної значущості сайтів і контента на них, перш ніж Google + представили масам. А ще раніше, перед введенням кнопки "+1", Google представив пошук в реальному часі, який включав результати з популярних соціальних мереж і блогів. Google усвідомлює величезну цінність соціальних медіа та їх вплив на пошук в мережі.